BIO-LIFE COSMETICS – kosmetyki do pielęgnacji ciała

Dane kontaktowe

Wioletta Mleczek,

prowadząca działalność gospodarczą pod firmą

”Wioletta Mleczek BIO-LIFE COSMETICS”, zgodnie z CEIDG. 

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1 
33-380 Krynica Zdrój 
NIP: 8722017913 
REGON: 121565234 
Adres email: info@bio-life.com.pl

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej 
Minister Przedsiębiorczości i Technologii

Telefon kontaktowy: +48 185427889
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od godziny 10.00 do godziny 12.00. Jednak nie możemy zagwarantować odebrania każdego połączenia przychodzącego. (Uwaga: opłata za połączenie telefoniczne jest zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego, z którego usług korzysta Klient.)

Administrator Danych Osobowych: Wioletta Mleczek
ADRES EMAIL: wiolettamleczek@bio-life.com.pl ,
telefon kontaktowy: +48 185427889,
adres do korespondencji:  ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 33-380 Krynica-Zdrój

Adres do wysyłki zwrotów i reklamacji: 
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1
33-380 Krynica-Zdrój
Adres email: info@bio-life.com.pl

Kosmetyki z serii: KrynickieSPA, KołobrzeskieSPA oraz Sekretne spa – możliwość do nabycia również stacjonarnie na stoisku w Pijalni Uzdrowiskowej – Stare Łazienki Mineralne (Deptak)

Formularz kontaktowy

Uzupełnij wszystkie pola i wyjaśnij zapytanie

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Twoja wiadomość  Z wielkiej troski o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, a także w celu zapewnienia pełnej przejrzystości procesów przetwarzania Twoich danych osobowych BIO-LIFE COSMETICS pragnie poinformować, że:
  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest BIO-LIFE COSMETICS z siedzibą w ul. Kraszewskiego 1 , 33- 380 Krynica-Zdrój.
  2. Zawsze masz prawo żądania od administratora:dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych , ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przeniesienia danych osobowych.Masz także prawo do: zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku gdy Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody masz prawo do jej cofnięcia bez skutków prawnych dotyczących przetwarzania jakiego dokonano przed jej wycofaniem.
  3. Odbiorcami danych są podmioty wspierające BIO-LIFE COSMETICS w realizacji celów wskazanych w punkcie 5. To są wyłącznie pracownicy BIO-LIFE COSMETICS oraz pracownicy branży IT (hosting, serwis, itp) oraz operatorzy pocztowi, kurierzy DPD.
  4. Pod adresem info@bio-life.com.pl skontaktujesz się z naszym Inspektorem Ochrony Danych i uzyskasz odpowiedź na Twoje pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych. Dobrowolne jest podanie danych osobowych, jednak konieczne do skorzystania z oferty BIO-LIFE COSMETICS.
  5. BIO-LIFE COSMETICS przetwarza Twoje dane zgodnie z poniższymi informacjami:
  A)Udzielanie odpowiedzi na Twoje zapytania z formularza www
  -w praktyce: składając zapytanie do BIO-LIFE COSMETICS przez formularz kontaktowy, z pewnością oczekujesz odpowiedzi. Jednak konieczne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych, do jej udzielenia.
  -okres: do czasu zgłoszenia skutecznego sprzeciwu lub nie dłużej niż 2 lata
  -podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO
  B) Ochrona i zabezpieczenie się przed roszczeniami
  - w praktyce: BIO-LIFE jest narażona na odpowiedzialność prawną, w tym cywilnoprawną w związku czym konieczne jest przechowywanie wszelkich informacji o zdarzeniach, które wstąpiły i które mogą być podstawą do skierowania roszczeń wobec BIO-LIFE COSMETICS. Informacje te mogą stanowić dowód w toczącym się postępowaniu
  -okres: przez okres przedawnienia roszczeń
  -podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO

  ROZWIŃ PEŁNY KOMUNIKAT
  ZWIŃ KOMUNIKAT