BIO-LIFE COSMETICS – kosmetyki do pielęgnacji ciała

Kosmetyki tworzymy z pasją …

BIO-LIFE COSMETICS to rodzinna firma, założona przez małżeństwo Wiolettę i Marcina Mleczek. Oferujemy produkty kosmetyczne do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.

Inspiracją dla naszych marek stały się wspaniałe naturalne surowce takie jak borowina, bursztyn, naturalna woda mineralna oraz naturalna solanka. Pragnęliśmy zwrócić uwagę na ich bogactwo, dlatego produkty z tymi surowcami jako pierwsze zrodziły się w naszej firmie.


BIO-LIFE COSMETICS to połączenie ciężkiej pracy ze szczęściem spotkania na drodze wspaniałych, cudownych ludzi którzy każdego dnia podzielają zapał oraz wiarę w to, że mała firma także potrafi zaskoczyć 🙂

Faktem jest, że zarządzaniem w naszej firmie zajmuje się jedna i ta sama osoba: ) Posiada ona niezwykłe… 🙂 umiejętności do przyjmowania (regularnie albo co jakiś czas…) perspektywy obiektywnego obserwatora i do każdego zdarzenia podchodzi z fantastycznym dystansem. Potrafi doskonale wyznaczać i modyfikować kierunek naszych wspólnych wysiłków 🙂 A to powoduje, że staramy się z wielką życzliwością odpowiadać na wszystkie pytania, radzić i pomagać w sytuacjach wyjątkowych.


Dla nas BIO-LIFE COSMETICS to połączenie pracy, odrobiny szczęścia i ogromnej pasji do tworzenia kosmetyków. Pochylając się nad recepturami naszych produktów, każdego dnia staramy się zagłębiać w nowinki, poprawiać oraz szukać najlepszych rozwiązań dla produktów. Najważniejsze dla nas jest, by wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klienta.

Wierzymy w to, iż Mały może Dużo…:):) Każdego dnia doceniając, że przychodzimy do miejsca w którym pracują oraz spotykają się cudowni, pozytywnie zakręceni ludzie. Kochamy nasz Zespół i lubimy myśleć, że jeszcze wiele przed nami i wszystko się uda, bo przecież trzymacie za nas kciuki 🙂 Nie chcąc zawieść Waszego zaufania, powiemy tylko, że postaramy się z całych sił i DAMY RADĘ 🙂

Poznaj nas, właśnie taki jest ZESPÓŁ BIO-LIFE COSMETICS