BIO-LIFE COSMETICS – kosmetyki do pielęgnacji ciała

Kosmetyki tworzymy z pasją …

BIO-LIFE COSMETICS to rodzinna marka, założona przez małżeństwo Wiolettę i Marcina Mleczek.

Firma powstała z głębokiej pasji i szacunku do naturalnych surowców, które czerpiemy m.in. z polskich uzdrowisk. Naszą misją jest podkreślenie bogactwa lokalnych skarbów, co niewątpliwie wyróżnia nas na rynku. Początki  naszej działalności  to wielka przygoda ze wspaniałymi ludźmi, która rozpoczęła się dosłownie od jednego, ale wyjątkowego produktu – odżywczego kremu z ekstraktem z borowiny KrynickieSPA. Dzięki wspólnej determinacji i zaangażowaniu BIO-LIFE COSMETICS rozwinęła się, tworząc własne laboratorium i linię produkcyjną. Obecnie, dzięki codziennej pracy doświadczonych technologów, firma oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości kosmetyków, których skuteczność potwierdzona jest badaniami aplikacyjnymi przez niezależne Instytuty Badawcze.

Z biegiem lat BIO-LIFE COSMETICS wprowadziła na rynek wiele wspaniałych produktów, zdobywając uznanie naszych Klientek i Klientów. Cała tajemnica produkcji i tworzenia tkwi bowiem w połączeniu siły natury z nowoczesną technologią, co pozwala tworzyć formuły, które potrafią rozkochać w sobie już dosłownie po pierwszym użyciu!

BIO-LIFE COSMETICS to przykład marki, która z powodzeniem łączy tradycję z innowacją, tworząc produkty, które nie tylko cudownie działają, ale przede wszystkim są INSPIROWANE NARURĄ !

Warto poznać nas bliżej !